fulgente
w beezar.pl
od 16 wrz 2013, 00:54
Skuteczny nauczyciel języka angielskiego oraz tłumacz. Autor m. in. przekładu publikacji: DROGA KRZYŻOWA. Dla Tych, którzy szukają Uzdrowienia Autor: Robert DeGrandis, Wydawnictwo Mateusza, 2010
Marzena Salwowska
Toruń
Pisarz
Jest fanem:
brak
Fani:
brak
Funny Words to zbiór, który umożliwia poznanie i naukę ponad 150 wyrażeń idiomatycznych niezbędnych do swobodnego i błyskotliwego porozumiewania się w języku angielskim. Praca z książką opiera się na metodzie aktywnego zapamiętywania w oparciu o zestaw kilkudziesięciu barwnych ilustracji. Ponad 150 idiomów uporządkowano w 5 rozdziałach tematycznych. Do każdego idiomu podane jest dosłowne znaczenie oraz polski odpowiednik. Taki układ bardzo ułatwia tak zrozumienie wyrażenia, jak i jego zapamiętanie. Zbiór adresowany jest do osób, które chcą poszerzyć czy urozmaicić zasób słownictwa oraz posługiwać się żywym, aktualnym językiem angielskim. Szczególnie polecana jest osobom przygotowującym się do matury z angielskiego oraz do międzynarodowych egzaminów językowych typu FCE.
komentarze: 0
Image English to o wiele więcej niż skuteczna nauka ponad 500 nader przydatnych słówek i wyrażeń angielskich. To również "nauka nauki", dzięki której poznasz niezwykle skuteczne metody szybkiego, obrazowego przyswajania języka.
komentarze: 0