akira-victoria
w beezar.pl
od 27 lip 2019, 20:29
PATRONITE- akirawiktoria Moje książki osadzone są w świecie paranormalnym. Głównie pisze paranormalne mm ( miłość męsko-męska), choć nie 'zamykam' się w tym. Zaczęłam pisać dawno temu, ale od niedawna tak na poważnie. Moim historiom wciąż wiele brakuje, ale staram się. Jest to moja druga ogromna pasja zaraz po malowaniu. Wszystkie moje książki dozwolone są dla osób powyżej 18 lat.
Jest fanem:
brak
Fani:
aurelka27
Dodałem/am właśnie nową książkę Shea Riskli - Miasto Kruków - 3 Rozdziały
Utworzyłem/am właśnie nową galerię - Postacie z Książek
ko-fi.com/ladykira
Dodałem/am właśnie nową książkę Trust Me
Patronite - https://patronite.pl/akirawiktoria
 • Ocena: 0.0 na 5
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Bestseller
Za darmo
Urban Fantasy ( Książka publikowana na moim Wattpadzie - Zapraszam ) Nad miastem zebrały się czarne chmury. Groza i koszmar czają się za rogiem, a nieuchwytny morderca poluje na kolejna ofiarę. Nikt nie wie, kto będzie jego kolejnym celem, bezpieczeństwo jest już tylko wspomnieniem przeszłości. To czy jesteś człowiekiem, czy fae nie ma znaczenia, gdy masz do czynienia z Kolekcjonerem. Młoda kobieta o ciętym języku i zamiłowaniu do lenistwa żyje w spokoju według własnych zasad, do pewnego czasu... Poproszona o konsultacje w śledztwie nie wie, że całe jej życie ulegnie zmianie. Wszystko zaczyna nabierać innych kolorów, nieoczekiwane zdarzenia zmieniają dotychczasową rzeczywistość. Nikt i nic nie będzie już takie, jak wcześniej. Rozpoczęła się mordercza gra, gonitwa w której stawką jest życie... Nic nie jest proste, gdy żyjesz w świecie pełnym magicznych stworzeń sam będąc jedynie niskim pyskatym człowiekiem, a twoją jedyną zaletą jest bezczelność i brak poszanowania ogólnych zasad. Do tego w towarzystwie chłodna jak lód i lojalna jak Cerber wiedźma, praworządny detektyw, słodka, jak miód póki nie zagrozisz temu o co dba pół rusałka, a na deser mistrzyni zdobywania informacji, tajemnicza działająca z cienia hakerka. Istna ekipa do zadań specjalnych pełna indywidualności i tylko jedno jest pewne - Nikt z nich nie zamierza grać zgodnie z zasadami. Ostrzeżenie: Książka zawiera m.in wulgaryzmy, opisy scen przemocy oraz morderstw. Czytasz na własną odpowiedzialność :) *Książka w całości należy do autorki, kopiowanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentu tekstu zabronione bez pisemnej zgody autorki. Wszelkie prawa zastrzeżone*
komentarze: 0
 • Ocena: 0.0 na 5
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Książka o relacjach męsko męskich w świecie paranormalnym gdzie zmiennokształtni nie są niczym niezwykłym. Gabriel to dwudziestodwuletni młody mężczyzna po przejściach z lekko zniszczoną psychiką. Historia zaczyna się po jego przeprowadzce do nowego miasta. Odrzuca on swą wilczą naturę lecz nie zwalnia go to od obowiązku przestrzegania praw zmiennych, musi on spotkać się z alfą lokalnego stada aby uzyskać zgodę na przebywanie na jego terytorium. Nie wie on jaszcze jak bardzo zmieni to jego dotychczasowe życie. Kogo spotka? I czy ta osoba przywróci mu radość życia i uzdrowi go? Czy może sprawi tylko więcej bólu przez co pogrąży się w ciemności bez nadziej? Da sobie szanse na szczęście czy odrzuci je? -Książka w całości należy do autorki, kopiowanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentu tekstu zabronione bez pisemnej zgody autorki. Wszelkie prawa zastrzeżone.- Ostrzeżenie: W książce występują m.in, wulgaryzmy oraz sceny seksu pomiędzy mężczyznami. Czytasz na własną odpowiedzialność ;)
komentarze: 0