akira-kira
w beezar.pl
od 27 lip 2019, 20:29
PATRONITE- akirawiktoria (aktualnie nie używam) Moje książki osadzone są w świecie paranormalnym. Głównie pisze paranormalne mm ( miłość męsko-męska), choć nie 'zamykam' się w tym. Zaczęłam pisać dawno temu, ale od niedawna wzięłam się za to bardziej na poważnie. Moim historiom wciąż wiele brakuje, ale staram się. Jest to moja druga ogromna pasja zaraz po malowaniu. Wszystkie moje książki są przeznaczone dla osób pełnoletnich.
Jest fanem:
brak
Fani:
doda
Dodałem/am właśnie nową książkę Podróż Czarnego Lisa
Dodałem/am właśnie nową książkę Shea Riskli - Miasto Kruków - 3 Rozdziały
Utworzyłem/am właśnie nową galerię - Postacie z Książek
ko-fi.com/ladykira
Dodałem/am właśnie nową książkę Trust Me
Patronite - https://patronite.pl/akirawiktoria
 • Ocena: 0.0 na 5
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Jest to krótka historia o Lisie, który myślał, że jest cwany. Pewnego razu żył sobie Czarny Lis, który kochał zabawę oraz wolność. I choć większość czasu spędzał on w swojej ludzkiej postaci to nie przeszkadzało mu to w wykorzystywaniu swojej drugiej formy, jako idealnej wymówi na wszystko – To dlatego, że jestem Lisem. Inni ludzie byli dla niego niczym jednorazowe zabawki, które wyrzucał ze swojego życia po jednej wspólnie spędzonej nocy. Pomimo tego, że oznaczał się on sporą inteligencją powszechnie uznawano, że jego postrzeganie innych osób jest zaburzone. Lian – bo takie imię nosił ten psotny Lis żył w przekonaniu, że jest najsprytniejszy i że nigdy się nie zmieni. Nie spodziewał się, że Los postanowi rzucić mu pod nogi coś czego nigdy nawet nie szukał – Uczucia. Czarny Lis z pogardą odrzucił ten kłopotliwy dla niego prezent, ale uparty Los nie chciał pozwolił mu na dalsze samotne życie i z radością przygotował on dla niego kilka niespodzianek. Nie spodziewając się podstępu od Losu – Lis wyruszył w podróż podczas, której niespodziewanie odkrył to czego tak naprawdę pragnął w życiu i za czym po cichu tęsknił. (Historia zawiera wątek więzi/partnerstwa oraz osadzona jest we współczesnym fantastycznym świecie) W tekście dodatkowo można znaleźć dwa autorskie rysunki. !Wszelkie Prawa Zastrzeżone-Książka w Całości należy do Autorki! W książce występują m.in sceny seksu pomiędzy jednym lub wieloma mężczyznami, wulgaryzmy, Psotny Lis oraz pewni sprytni Fae. Książka przeznaczona dla osób pełnoletnich (+18)
komentarze: 4
 • Ocena: 0.0 na 5
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Bestseller
Za darmo
Urban Fantasy ( Książka publikowana na moim Wattpadzie - Zapraszam ) Nad miastem zebrały się czarne chmury. Groza i koszmar czają się za rogiem, a nieuchwytny morderca poluje na kolejna ofiarę. Nikt nie wie, kto będzie jego kolejnym celem, bezpieczeństwo jest już tylko wspomnieniem przeszłości. To czy jesteś człowiekiem, czy fae nie ma znaczenia, gdy masz do czynienia z Kolekcjonerem. Młoda kobieta o ciętym języku i zamiłowaniu do lenistwa żyje w spokoju według własnych zasad, do pewnego czasu... Poproszona o konsultacje w śledztwie nie wie, że całe jej życie ulegnie zmianie. Wszystko zaczyna nabierać innych kolorów, nieoczekiwane zdarzenia zmieniają dotychczasową rzeczywistość. Nikt i nic nie będzie już takie, jak wcześniej. Rozpoczęła się mordercza gra, gonitwa w której stawką jest życie... Nic nie jest proste, gdy żyjesz w świecie pełnym magicznych stworzeń sam będąc jedynie niskim pyskatym człowiekiem, a twoją jedyną zaletą jest bezczelność i brak poszanowania ogólnych zasad. Do tego w towarzystwie chłodna jak lód i lojalna jak Cerber wiedźma, praworządny detektyw, słodka, jak miód póki nie zagrozisz temu o co dba pół rusałka, a na deser mistrzyni zdobywania informacji, tajemnicza działająca z cienia hakerka. Istna ekipa do zadań specjalnych pełna indywidualności i tylko jedno jest pewne - Nikt z nich nie zamierza grać zgodnie z zasadami. Ostrzeżenie: Książka zawiera m.in wulgaryzmy, opisy scen przemocy oraz morderstw. Czytasz na własną odpowiedzialność :) *Książka w całości należy do autorki, kopiowanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentu tekstu zabronione bez pisemnej zgody autorki. Wszelkie prawa zastrzeżone*
komentarze: 0
 • Ocena: 0.0 na 5
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Książka o relacjach męsko męskich w świecie paranormalnym gdzie zmiennokształtni nie są niczym niezwykłym. Gabriel to dwudziestodwuletni młody mężczyzna po przejściach z lekko zniszczoną psychiką. Historia zaczyna się po jego przeprowadzce do nowego miasta. Odrzuca on swą wilczą naturę lecz nie zwalnia go to od obowiązku przestrzegania praw zmiennych, musi on spotkać się z alfą lokalnego stada aby uzyskać zgodę na przebywanie na jego terytorium. Nie wie on jaszcze jak bardzo zmieni to jego dotychczasowe życie. Kogo spotka? I czy ta osoba przywróci mu radość życia i uzdrowi go? Czy może sprawi tylko więcej bólu przez co pogrąży się w ciemności bez nadziej? Da sobie szanse na szczęście czy odrzuci je? -Książka w całości należy do autorki, kopiowanie i rozpowszechnianie całości lub fragmentu tekstu zabronione bez pisemnej zgody autorki. Wszelkie prawa zastrzeżone.- Ostrzeżenie: W książce występują m.in, wulgaryzmy oraz sceny seksu pomiędzy mężczyznami. Czytasz na własną odpowiedzialność ;)
komentarze: 0