W cieniu ludzi

dodany 19 sie 2015, 11:37 przez luana
ściągnij podgląd

Informacje o książce

  • Ocena: 4.8 na 5
  • 4.8
  • 4.8
  • 4.8
  • 4.8
  • 4.8

Kategoria

LGBT

O książce

Cztery opowieści MM o Zmiennych. Publikowane na blogu i zebrane w jeden plik.

1. Christian Russo źle traktowany przez ojca ucieka z pomocą przyjaciół ucieka z domu. Na jego drodze staną dwa wspaniali mężczyźni, przywódcy dwóch sfor zmiennych wilków, z których jeden nie chciał się związać z obecnym partnerem więzi czekając na trzeciego partnera z utęsknieniem wierząc, że taki istnieje. I gdy się pojawi ich partnerstwo zostanie w pełni połączone trój-więzią, która zdarza się bardzo rzadko. Czy Christian będzie chciał związać się z dwoma mężczyznami?

2.Justin jest zmiennym z tragiczną przeszłością. Bardzo przeżywa to, że okazało się, iż ma partnera. Strach, który nim włada nie pozwala mu cieszyć się z takiego szczęścia. Nie pozwala mu nawet podejść do mężczyzny. Dario, to silny zmienny, ale odnalezienie tak kruchej istoty, którą jest jego partner sprawia, że musi nauczyć się postępować ostrożnie, żeby nie spłoszyć Justina. Musi też nauczyć się być cierpliwym. Tylko czy da się czekać zbyt długo, tęskniąc jeszcze bardziej mając partnera duszy tak blisko, a jednocześnie dalej niż kiedykolwiek?

3.Luis nawet przez chwilę nie spodziewał się, że jego życie tak bardzo się zmieni. Najpierw jego przyjaciel okazał się być zmiennokształtnym, a jakiś czas później musi uciekać przed groźnymi bandytami stając się przypadkowym świadkiem napadu. Przerażony, że grozi mu śmierć musi prosić swojego przyjaciela o pomoc. Zamieszkując w jego domu spotyka kogoś, kto na zawsze odmienia jego życie i nie tylko.

4. Czy Zmienny Tygrysa, miejscowy lekarz znajdzie swoją drugą połowę duszy? Czy dana mu zostanie szansa na związanie się z kimś za kim tęskni od długich lat? A może jemu przeznaczone jest pozostać samemu i patrzeć jak jego przyjaciele łączą się w pary z wybrankami duszy.

Liczba stron

560

Komentarze

Olumira Jankowska 25 maj 2016, 22:17

Piękne. Powtarzam się pewnie, bo przy każdym komentarzu się Zachwycam. Każde Twoje opowiadanie Wielbię. Przed przeczytaniem Tego, oczywiście byłam na Nie. "E tam zmiennokształtni, myślałam to nie dla mnie". Podchodziłam do opisu 2 razy. Brakowało mi też zdjęć postaci. Jestem wzrokowcem. Ale przeczytałam pierwsze 3 rozdziały... I było już po mnie. Zatraciłam się całkowicie. Kilka nocy nieprzespanych. W domu starałam się wszystkie obowiązki jak najszybciej wykonać byle tylko Dopaść kolejne opowiadanie. Tyle osobowości, charakterów do przedstawienia. I Wiecie co,wszystko ma sens. Wszytko łączy się w logiczną i spójną całość. Polecam W cieniu ludzi, Tylko Ty, Buntownika - jest Boski, Dług. Każde opowiadanie Lu już mam za sobą. I Bardzo Dziękuje, że ma Taki dar i tworzy dla takich osób jak ja. Czytajcie Warto.