Strażnik

dodany 08 sie 2014, 12:56 przez kajko
ściągnij

Informacje o książce

  • Ocena: 5.0 na 5
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0

Kategoria

Fantasy

O książce

Kiedy Kailee uciekała z Wulfridge, z całych sił sobie przysięgała, że nigdy więcej tu nie wróci. Po tym jak Harper Whitmore ją odrzucił, gdy była nastolatką, postanowiła o nim zapomnieć i od nowa ułożyć sobie życie. Co nie jest takie proste, gdy wiesz, że tylko on jest twoim przeznaczonym partnerem, a twoje uczucia są obecnie dosłownie zdewastowane.

Ale Kailee się udało. Zaręczyła się z kimś innym, spełniała się w swojej wymarzonej pracy i prowadziła niezwykle… ludzkie… życie.

Do czasu, gdy odbiera telefon od swojego Alfy i on każe jej natychmiast wracać do domu. Bez dyskusji. W okolicy grasuje krwiożerczy czarnoksiężnik znęcający się nad zmiennymi, Sonia została porwana i skrzywdzona przez bandę wampirów, a bracia Lemarrowie z wrogiej watahy nadal chcą dostać w swoje łapy Izzy – w obliczu tego wszystkiego Kailee nie może dłużej przebywać poza swoją sforą i James wysyła po nią Strażnika, który ma ją przywieźć do domu.

Strażnika – ochotnika, który od siedmiu lat marzy o tym, żeby ją ponownie zobaczyć i wyjaśnić sobie z nią parę bardzo istotnych kwestii. I w pierwszej chwili, w której ją ponownie wyczuwa, wie już, że nigdy więcej nie może pozwolić jej odejść.

Liczba stron

437

Komentarze

Aleksandra Kleks 07 wrz 2015, 22:55

Kocham Cię! *.* po prostu wielbię!!! Na trzy dni wprost odcięłam się od rzeczywistości i z zapartym tchem połykałam twoje książki. Naprawdę od bardzo, bardzo dawna nic mnie tak nie pochłonęło. I za to ci serdecznie dziękuję... i nienawidzę jednocześnie, bo spędziłam na czytaniu czas, który powinnam poświęcić na naukę do poprawki i egzaminu na prawo jazdy ;P I jeśli tylko będziesz kontynuować pisanie tej serii (do czego cię nawiasem gorąco zachęcam... (a wręcz mam ochotę napisać - napastuję), to błagam, byś tym razem wzięła na celownik drugiego bliźniaka. Jest to, moim (jakże skromnym xD ) zdaniem najbardziej magnetyczna postać w twych dziełach. Będę wtedy całować ziemię po której stąpasz.

Pozdrawiam, gratuluję talentu i życzę Ci mnóstwa czasu na pisanie i wytrwałości ^^ (nie żebym miała odnieść z tego korzyści).

slb 22 gru 2015, 23:51

Nie mogę się doczekać kiedy następna część?:-)

Angelika Madej 20 paź 2017, 20:38

Zakochałam się w tej serii! Ciągle do niej wracam z myślą, że gdy to zrobię bedzie już nastepna część. Niestety do tej pory tak nie było, ale mimo wszystko nie poddaje się

Ewa Kwapis 09 wrz 2018, 22:52

Łykłam wszystkie trzy dotychczasowe części i to jeszcze z powtórkami! Wspaniałe! Kiedy opublikujesz następne? Czekam z niecierpliwością.

Joanna Jarocka 17 sie 2020, 00:30

Cudo. Nie moge się doczekać kolejnej części. Mam nadzieję że się pojawi. Nawet nie wiesz jak mnie zaciekawiłaś tą Elfką.