Powietrze

dodany 08 sie 2014, 12:58 przez kajko
ściągnij

Informacje o książce

  • Ocena: 5.0 na 5
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0

Kategoria

Fantasy

O książce

Cóż, w dzisiejszych czasach nie jest łatwo być zwykłą nastolatką, a kiedy jesteś całkowicie nadzwyczajna, to jest jeszcze gorzej.

Takie właśnie jest zdanie siedemnastoletniej Julie, która nie dość, że musi się upierać sama ze sobą i nową szkołą, to na dodatek chłopak jej siostry uważa ją za "atrakcyjne ciacho", trzech super przystojnych wariatów o tajemniczych mocach, dających im władzę nad żywiołami, próbuje na siłę się z nią zaprzyjaźnić, jej siostra skumała się z jej największym wrogiem, jeden sportowiec-gwiazdor o sadystycznych zapędach uważa ją za swoją własność i jedyny chłopak, który ją w życiu pocałował, zapadł potem w śpiączkę na dwa tygodnie.

A tak, i jeszcze potrafi kichnięciem zerwać dach z domu, a w chwilach niekontrolowanego gniewu wywołać huragan mieszczący się na drugim miejscu w skali Saffira-Simpsona.

Bycie nastolatką zdecydowanie nie jest łatwe.

Komentarze

cassandra_sangue 16 sty 2016, 12:15

Cudowna, lekka, wciągająca.Juls jest cudowna bohaterką z charakterem i "jajami" pokochałam ją :D Czekam na kolejne części :)Masz świetny pomysł na serię :)

Katarzyna G. 29 cze 2016, 21:25

Zakochałam się w tej historii już po kilku pierwszych stronach ☺Bardzo wciągająca, z humorem no po prostu się rozpływam ☺ Gorąco polecam

slb 15 paź 2016, 00:14

Cholera dalej cicho napisz przynajmniej że masz dość i nic nie będzie więcej.

Anna Jastrzembska 12 lut 2018, 13:12

Czytałam to dawno temu i byłam zachwycona!Z prawdziwą radością sobie przypomnę... Nie mogę uwierzyć , że nie powstały kolejne " żywioły", a może jednak? Szkoda takiego fajnego pomysłu...