Inne oblicze natury czyli sztuka współczesna bez mydlenia oczu (fragment)

dodany 08 mar 2021, 15:02 przez Marek Ł. J. Mazur
ściągnij

Informacje o książce

  • Ocena: 0.0 na 5
  • 0.0
  • 0.0
  • 0.0
  • 0.0
  • 0.0

Kategoria

Inne

O książce

Podoba się wam współczesne malarstwo?
Nie? - Tak właśnie można by przypuszczać, bo autorowi wiele współczesnych dzieł też nie przypadło do gustu. Jeśli jednak lubicie oglądać choć niektóre obrazy współczesne, to ta książka może być właśnie dla was, bo to właściwie ebook bardziej do oglądania niż czytania.
Mówiąc prościej, autor proponuje wam album zawierający ponad 140 jego prac z pogranicza fotografii i malarstwa (niektóre opatrzone krótkimi notkami), dla których inspiracją stała się otaczająca nas natura. Jednak nie ta, dla której miliony ludzi pokonują nieraz tysiące kilometrów i wydają sporo kasy, by jej niepowtarzalne piękno zobaczyć z bliska. Raczej chodzi o tę cząstkę jej piękna, którą często skrywa przed naszymi oczyma pod płaszczykiem pospolitości, szarości, czy bylejakości, a która potrafi zaskoczyć i oczarować.
Album autor przekazuje wam za darmo, ale mam prośbę – napiszcie choć parę słów, czy wam się ten rodzaj twórczości podoba. Oczywiście, jeśli te płótna nie przypadły wam do gustu, to też piszcie, a sam ebook podrzućcie komuś innemu.
Jeśliby zaś komuś z was tak bardzo przypadł do gustu, że chciałby nim obdarować kogoś bliskiego, to i tu nie ma przeciwwskazań. Kopiujcie i obdarowujcie nim innych...

Liczba stron

13

ISBN

978-83-960896-0-1

Komentarze

Marek Ł. J. Mazur 08 mar 2021, 15:03

Jak pewnie się domyślacie, jest to książka z dziedziny kultury, ale niestety nie przewidziano tutaj, że ktoś może wydać książkę z tak dziwnej dziedziny, jak „kultura”. Wobec powyższego musiałem wstawić ją do działu „Inne”. Nieszczęścia podobno chodzą parami, więc okazało się również, że książka ma zbyt dużą pojemność, jak na możliwości Beezara, dlatego stąd można ściągnąć tylko niewielką część albumu.
Osoby zainteresowane ściągnięciem całego albumu mogą to uczynić bez żadnej opłaty korzystając z adresu:
https://www.mediafire.com/file/ac07s1i3q28svc2/Recenzent_JM_-_Inne_oblicza_natury.pdf/file
Przepraszam za te dodatkowe utrudnienia, ale mam nadzieję, że zawartość albumu z naddatkiem zrekompensuje wam te drobną niedogodność.
Pozdrawiam