Hotel dla Samobójców

dodany 11 wrz 2012, 08:12 przez Jerzy A. Kozłowski
ściągnij

Informacje o książce

  • Ocena: 5.0 na 5
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0

Kategoria

Horrory

O książce

Zbiór pięciu niepokojących opowiadań grozy.

Wstąp do Hotelu dla Samobójców. Najkorzystniejsze ceny, fachowa pomoc, miła obsługa. Gwarancja sukcesu. W prezencie Poradnik samobójcy – gratis! Autokar do kurortu odjeżdża codziennie o godzinie 00:00 z dworca autobusowego, stanowisko numer 6. Z ulotką przejazd gratis! Nie zwlekaj – zabij się!

Liczba stron

83

Komentarze

Radosław Łucarz 12 wrz 2012, 01:50

Właśnie tu usiadłem po ciężkim dniu w pracy. Z racji moich ponurych zainteresowań tytuł Twojej książki od razu przykuł moją uwagę. Przeczytałem tylko pierwsze opowiadanie "ON" i PADŁEM NA RYJ.
Mam nadzieję, że admin portalu nie ocenzuruje mojej wypowiedzi, ale inaczej wypowiedzieć się nie potrafię: stary- to jest Z.A.J.E.B.I.S.T.E !!! Chyba nie zdażyło mi się jeszcze czytać opowieści, któraby mnie tak psychucznie sponiewierała.
A teraz wybacz, gnam co sił sprawdzić, czy mój dzieciak śpi spokojnie pod kołderką i ma się dobrze.
Przy okazji zostaje Twoim fanem, książkę promuję na swoim profilu na fb a resztę textu nie wiem, czy dam radę dziś doczytać. Jestem wstrząśnięty.

Jerzy A. Kozłowski 13 wrz 2012, 22:41

Dzięki wielkie, zawsze miło usłyszeć tak entuzjastyczne słowa. Fragment "Hotelu dla Samobójców" w wersji audio można przesłuchać tutaj: http://przeczytamy.pl/index.php?option=com_commedia&task=page&commpid=1&commsid=99