Czarownica

dodany 08 sie 2014, 12:50 przez kajko
ściągnij

Informacje o książce

  • Ocena: 5.0 na 5
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0

Kategoria

Fantasy

O książce

Isabelle ma dość tego, że nie pozwala się jej kierować życiem tak, jakby tego chciała, a co więcej, traktuje się ją jak krzesło, podtykane do siedzenia temu, który ma największy tyłek. Dlatego, pomimo że jest Księżniczką Wszystkich Sabatów i czarownicą dziesiątego poziomu mocy, kiedy dowiaduje się, że w ramach sojuszu z wilkami, ma być oddana jednej z watah, oczekującej od niej absolutnej uległości i publicznego sparowania, nie zastanawia się ani chwili przed opuszczeniem pałacu i ucieczką w nieznane.

Niestety, niedoszły narzeczony nie rezygnuje z niej tak szybko, jakby tego chciała, a do tego jest na tyle bezczelny i urażony w uczuciach, że pakuje jej kulę w ramię. Oto nowa metoda na odrzucenie: nie chce cię dziewczyna? Zastrzel ją!

Tym sposobem, Izzy ranna i zmęczona, trafia do jakiegoś baru pełnego zmiennych, którego właścicielem jest bardzo duży, bardzo przystojny wilk i który, o zgrozo!, też wyczuwa w niej swoją towarzyszkę. A jak wiadomo, wilki parują się raz na całe życie.

Croft nie chciał partnerki. Żadnej nie szukał i za żadną nie tęsknił. A już zwłaszcza nie za śliczną, wredną czarownicą, która nazywa go "Pluto", owija sobie wokół palca jego całą rodzinę i jeszcze oferuje, że pomoże im się uporać z nękającym ich czarnoksiężnikiem.I jak on biedny, ma się utrzymać od niej z daleka, skoro jego matka i siostra co rusz wymyślają jakieś nowe podstępy, które mają go do niej przyciągnąć?

Czy chce, czy nie chce, nie pozostaje mu nic innego, jak tylko ją uwieść, rozkochać i sparować. A potem dowiedzieć się, kim ona tak naprawdę jest...

Liczba stron

545

Komentarze

Aleksandra Kleks 05 wrz 2015, 21:39

Oh! Niesamowite opowiadanie! Dawno nic mnie już tak nie wciągnęło. Dobrze, że mam wakacje, bo nie mogłam się oderwać i czytałam do 6 rano xD Biorę się za resztę dzieł autorki i mam nadzieję, że będą równie wspaniałe.

Magdalena Banasik 22 gru 2015, 10:35

Moja ulubiona książka. Dobrze jest do niej wracać ze względu na rewelacyjne poczucie humoru.