Ci z wieżowców

dodany 26 gru 2018, 11:08 przez nazabi
ściągnij

Informacje o książce

  • Ocena: 0.0 na 5
  • 0.0
  • 0.0
  • 0.0
  • 0.0
  • 0.0

Kategoria

LGBT

O książce

Adrian może wydawać się infantylny, ale system w którym żyją mieszkańcy tzw" Klasy Średniej" tworzy z nich osoby o takiej a nie innej mentalności. Wszyscy z klasy średniej marzą o poznaniu kogoś z wieżowców. Bo mieszkańcy wieżowców mają wszystko lepsze jakości i piękniejsze. Adrian znajduje w piwnicy pradziadka książki m.in " Przeminęło z wiatrem" i "Ikar" Powoli zaczyna czuć, że coś jest nie tak z światem w którym żyje. Utwierdza się w tym przekonaniu, gdy w zakładzie pracy Adriana pojawia się nowy prezes - mieszkaniec wieżowca. Adrian powoli odkrywa w nim swoją Scarlett o stalowych oczach. Oboje z Edmundem będą musieli stoczyć ciężką batalię o miłość. Książka ma mieć kontynuację, ale na chwilę obecną jest zamkniętą częścią.

Liczba stron

158

Komentarze

luana 26 gru 2018, 20:02

Prosiłabym o jakiś fragment tekstu do przeczytania, jeżeli mogę prosić. Tak łatwiej jest podjąć decyzję o zakupie e-booka. :)

nazabi 27 gru 2018, 13:25

Jak rozgryzę w jaki sposób dodaje się tutaj fragmenty, to zamieszczę :-) Na pewno jest w internecie na większości stron z e-bookami, ale gdy tylko zapoznam się dokładniej z działaniem tej konkretnej platformy - na pewno wrzucę.Dziękuję za informację.

luana 27 gru 2018, 14:00

Kiedy dajesz "Publikuj ebook" masz tam coś takiego jak pdf podgląd. Dzięki temu wrzucasz plik z komputera na tę stronę. :)