Beezar_komunika_tech_poste%cc%a8p

Niepoważny portal okołoliteracki "Herbatka u Heleny" - konkurs dla debiutantów

31 sty 2013, 00:00, Wrocław

Organizator: Niepoważny portal okołoliteracki "Herbatka u Heleny""

Adres url: http://herbatkauheleny.pl

Opis:

Aby zachęcić naszych mniej aktywnych użytkowników do działania, ogłaszamy konkurs na debiut miesiąca! Konkurs odbędzie się równocześnie w prozie i poezji, a jego zasady prezentują się tak:

1. Wszystkie debiuty, zamieszczone na stronie głównej w styczniu, automatycznie biorą udział w konkursie (liczy się data wejścia tekstu na stronę główną, nie data wrzucenia tekstu do poczekalni).

2. Jako debiut rozumiemy pierwszy tekst danego autora zamieszczony na naszej stronie. Kategorie poezja i proza liczą się osobno (czyli jak ktoś zazwyczaj publikuje w poezji, to jego debiut w prozie będzie zaliczony do konkursu).

3. Zwycięzca może zostać wyłoniony na dwa sposoby:
- w przypadku małej frekwencji (poniżej pięciu tekstów w prozie i dziesięciu w poezji) zwyciężają teksty z najwyższą oceną recenzentów.
- w drugim przypadku nastąpi publiczne głosowanie, do którego zakwalifikowanych zostanie pięć tekstów prozatorskich i dziesięć wierszy najwyżej ocenionych przez recenzentów.

4. Zwycięzcy będą mogli wybrać sobie po jednej książce z naszego kącika nagród, a zwycięskie teksty zostaną opublikowane w styczniowej "Herbasencji".

Mam nadzieję, że czujecie się skuszeni :)

Komentarze:

Brak komentarzy.
Bądź pierwszy!