Beezar_komunika_tech_poste%cc%a8p

Podróż za jeden uśmiech

30 wrz 2012, 00:00, Ogólnopolski

Organizator: Poema.art.pl

Adres url: http://www.poema.art.pl/site/sub_21361_podroz_za_jeden_usmiech.html

Kategoria: rockowy

Nagrody: Przewiduje przyznanie jednej nagrody głównej - książki o tematyce fotograficznej , a także nagrody 2 i 3 stopnia, ufundowane przez księgarnię internetową: Tania Książka Laureaci konkursu zostaną powiadomieni drogą e-mailową (na podany adres, nie zaś na adres, z którego zostaną wysłane wiersze) o wygranej i sposobie odbioru nagrody.

Zasady: Jedno zdjęcie wpisujące się w konwencję tytułu konkursu w formacie JPG należy przesłać na adres: konkurs-foto@poema.pl w podanym terminie. Zdjęcie nie powinno być efektem manipulacji cyfrowych (dopuszcza się zdjęcia wywołane cyfrowo z formatów RAW). Zdjęcie nie może być nagradzane w żadnym innym konkursie fotograficznym Nadesłaną pracę należy opatrzyć godłem. Dodatkowo należy w treści maila podać dane osobowe (Imię, Nazwisko, adres do korespondencji i adres e-mail). Jedna osoba może przesłać tylko jedną fotografię. Autor zdjęcia musi być użytkownikiem Poema.art.pl (konto+ co najmniej jedna publikacja tekstu, zdjęcia, grafiki itp.).

Darmowy?: NIE

New-image.php
Opis:

Redakcja serwisu Poema.art.pl zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie fotograficznym pt. „Podróż za jeden uśmiech”, który rozpocznie się 16.07.2012 i trwać będzie do północy 30.09.2012 roku.

Jurorzy

Sławomir Sokołowski
Ukończył ASP na Wydziale Rzeźby w Warszawie.Od zawsze interesował się fotografią, ciągle rozwija swój warsztat i świadomość tworzenia obrazu.

Wojtek Kutyła
Obserwator - samouk; fotografuje, bo to łatwiejsze od malowania pędzlem. Interesuje go przypadkowość i tymczasowość bytu. Rozwija się przez uczłowieczanie, całkiem jak Tytus de Zoo.

Łukasz Lisiecki
Członek Krakowskiego Klubu Fotograficznego. Fotografią zajmuje się od 16 lat, był współautorem wielu wystaw: zbiorowych, pokonkursowych, przeglądowych i tematycznych, oraz autorem wystaw indywidualnych (m.in. w Space Gallery w Krakowie, ul.Floriańska 13).

Komentarze:

Brak komentarzy.
Bądź pierwszy!