Clelles-2094774_640
mcbolo
w beezar.pl
od 24 wrz 2017, 17:55
Witaj na mojej stronie. Nazywam się Grzegorz Teodorczyk. Urodziłem się i wychowałem w Polsce. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie. W swoim dorobku mam kilka książek o tematyce między innymi rozwoju osobistego, relacji międzyludzkich czy prawa przyciągania. Jako autor poradników stale się rozwijam, zdobywam coraz większe uznanie i systematycznie powiększa się grono moich czytelników. W wolnym czasie ogrodnik, sportowiec amator, kibic piłki nożnej.
Grzegorz Teodorczyk
Ostrów Wielkopolski
Pisarz
Jest fanem:
brak
Fani:
brak
Okladka_du%c5%bca
W ostatnich latach można zauważyć pewien trend na nie wiązanie się na stałe, czerpanie z życia pełnymi garściami i odwlekanie założenia rodziny w nieskończoność. To jednak się zmienia, coraz więcej osób szuka stałego związku z partnerem, który będzie dla nich oparciem, odbiciem własnych cech, a do tego kochankiem oraz najlepszym przyjacielem. Miłość jest naturalną ludzką potrzebą. Tak więc tutaj nie bawimy się w myśliwego i zwierzynę, ale skupiamy się na pracy nad sobą i nad związkiem, który przetrwa do grobowej deski. Znalezienie takiej miłości to w dużej mierze praca i wysiłek, ale też ogromna satysfakcja i radość. Jeśli masz już dość poradników uwodzenia, które mówią o tym, jak kogoś poderwać, ale nie wspominają słowem o tym, jak tą osobę przy sobie zatrzymać, to dobrze trafiłeś! Ta książka przekazuje skondensowaną wiedzę, którą łatwo zastosować w praktyce. Będzie szczera, momentami wręcz brutalna. I każe Ci się zabrać do pracy, bo nic w życiu nie przychodzi samo. Dowiesz się nie tylko, jak znaleźć miłość do grobowej deski, ale też jak ją zatrzymać i pielęgnować. A wszystko to dzięki wprowadzeniu kilku banalnych zmian do swojego życia.
komentarze: 0
1
Nałogowy hazard to jedno z najczęściej występujących zaburzeń behawioralnych, które należy leczyć podobnie jak wszystkie inne uzależnienia. Do Twoich rąk trafił właśnie wyjątkowy poradnik, w którym znajdziesz informacje na temat najpopularniejszych gier hazardowych oraz ich wpływu na Twoją psychikę i zachowanie. Publikacja odpowiada również na pytania, jakie najczęściej zadają sobie nałogowi gracze lub członkowie ich rodzin – gdzie kończy się hazard towarzyski, a zaczyna się patologiczne granie, jakie są fazy uzależnienia od hazardu oraz jakie zachowania mogą być objawami narastającego problemu. Poradnik jasno i przejrzyście przeprowadzi Cię przez problematykę uzależnienia od hazardu, stopnia podatności na uzależnienia oraz cech osobowości, które zwiększają ryzyko patologicznego grania. Dostarczy również informacje na temat metod i sposobów leczenia oraz sprawdzonych form profilaktyki – aby relaks i ciekawe spędzanie czasu nie wymknęło się spod kontroli i nie stało nałogiem, który destrukcyjnie wpłynie na Twoje życie. Jeżeli czujesz, że Twoje granie wymknęło się spod kontroli, z powodu hazardu popadłeś w długi, masz problemy rodzinne bądź kłopoty natury psychologicznej, w tym poradniku znajdziesz sprawdzone kierunki szukania pomocy oraz porady, jak sam sobie możesz pomóc w ograniczeniu destrukcyjnego wpływu hazardu na Twoje życie.
komentarze: 0