Beezar_komunika_tech_poste%cc%a8p

Zamiana

Okladka_zam
dodany 29 lis 2015, 11:04 przez silencio
ściągnij podgląd

Informacje o książce

  • Ocena: 4.82 na 5
  • 4.82
  • 4.82
  • 4.82
  • 4.82
  • 4.82

Kategoria

LGBT

O książce

Scott i Shane są bliźniakami, podobnymi jak dwie krople wody. Przynajmniej pod względem wyglądu. Poza tym różni ich bowiem wszystko: charakter, sposób bycia, styl ubierania, szkoły, do których uczęszczają, znajomi, plany na przyszłość oraz... preferencje. Czy aby na pewno?
Wiele z tych różnic przyjdzie im przezwyciężyć, gdy pewnego dnia zamienią się rolami.

Opowiadanie jest przeznaczone dla osób powyżej osiemnastego roku życia. Zawiera sceny erotyczne pomiędzy dwoma mężczyznami oraz przekleństwa.

Liczba stron

445

Komentarze

Krowa
slb 30 lis 2015, 00:32

No po prostu super, przeczytałem jednym tchem. Chciało by się coś następnego:-)

Krowa
slb 30 lis 2015, 00:32

No po prostu super, przeczytałem jednym tchem. Chciało by się coś następnego:-)

Krowa
slb 30 lis 2015, 00:32

No po prostu super, przeczytałem jednym tchem. Chciało by się coś następnego:-)

Avatar
luana 03 gru 2015, 17:27

Przeczytałam „Zamianę” jednym tchem. Kolejny tekst autorki, od którego nie mogłam się oderwać. Tym tekstem udowodniła, że potrafi pisać nie tylko fantasy. Naprawdę świetny tekst, bardzo dobrze się go czytało, były momenty na których sobie popłakałam. I była miłość, i strach o przyszłość wszystkich. Nie potrafiłam przewidzieć co będzie dalej, jaki nastąpi koniec, co jest tylko dużym plusem, bo do końca żyłam w niewiedzy jak wszystko co zaserwowała nam autorka i bliźniacy się zakończy. Polecam „Zamianę”, bo moim zdaniem warto ją kupić.

Avatar_c579e116a7ae_64
psoty 06 gru 2015, 10:56

dzięki Tobie mam jeden z najbardziej udanych weekendów od kilku tygodni.
muszę Cię pochwalić za dialogi, a dokładnie za przekleństwa. jest duży postęp!
no i tradycyjnie :) opowiadanie jest bardzo dobre, miło się czyta. lubię te małe żarty rozluźniające na chwilę cięższe atmosfery i sytuacje. no i te ekhm wiadomo :D
R**tt jest... o matko... genialna postać, wszystko dokładnie w nim przemyślałaś. przeszło to moje najśmielsze oczekiwania. naprawdę.
uwielbiam go, Twoje opowiadanie i Ciebie.
warto żyć, żeby czytać Twoje książki <3

Lolc2
adigla 09 kwi 2016, 17:28

Gdy przeczytałam fragment od razu musiałam kupić całość. Bardzo piękna i ciekawa książka, a R***t był cudowny i taki kochany aż chciało by się czytać jeszcze więcej. Szkoda że to koniec ale jestem tak zadowolona i oby było więcej takich skarbów do przeczytania.

Normal
ninkalinka 10 kwi 2016, 11:21

Cudooo. Nie mogłam sie oderwac. Jedna z lepszych ksiazek jakie czytalam. Napewno jeszcze nie raz do niej wroce :))

Roza
baci 27 maj 2016, 07:46

Kolejna książka autorki, która nie pozwala zapomnieć o tekście, myśli się o bohaterach ciągle. Zaś podczas czytania wszystkie inne sprawy stają się mniej ważne. POLECAM, polecam i jeszcze raz polecam...:) JAk zwykle Silencio pokazała, że jest mistrzem tworzenia niebanalnych historii i potrafi je nam przekazać w formie pisanej :) Dzięki, wielkie dzięki za to .
Beata

Normal
sikor90 01 kwi 2017, 15:18

Ja po prostu nie wie jak to się stało że dopiero teraz trafiłam na to opowiadanie! Jest naprawdę świetne i wyjątkowe!Droga Silencio mam nadzieje że wena nigdy Cię nie opuści i zawsze będziesz raczyć swoich wiernych fanów takimi cudnymi tekstami. Poza ciepłymi słowami i wsparciem poprzez zakup twojej twórczości nie wiem jaki jeszcze inaczej okazać Ci wdzięczność dlatego Dziękuje :)

Normal
Maruda 27 cze 2017, 01:03

po prostu uwielbiam.. nie wiem co jeszcze mogę powiedzieć bo dopiero skończyłam czytać i nadal jestem pod wrażeniem tego opowiadania.. zdecydowanie stało się jednym z moich ulubionych! Brak mi słów!