Beezar_komunika_tech_poste%cc%a8p

Książę Nissai (Część I)

Nisok1
dodany 19 paź 2016, 17:38 przez silencio
ściągnij podgląd

Informacje o książce

  • Ocena: 5.0 na 5
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0

Kategoria

LGBT

O książce

Nissai jest synem zdetronizowanego króla, zmuszonym do pogodzenia się z faktem, iż utracił prawa do tronu, bogactwa oraz wpływy. Żyje w Lanis, pośród zwykłych ludzi, nie mogąc przypuszczać, że jego życie ulegnie wkrótce kolejnej drastycznej zmianie. Gdy do prowincji przybywa barbarzyński przywódca i uzurpator, Valadrin, rodzina Nissaia zostaje postawiona przed ultimatum, które zmieni wszystko.

Opowieść przeznaczona jest wyłącznie dla dorosłych czytelników.

Liczba stron

270

Komentarze

Avatar
luana 25 paź 2016, 17:59

Nie czytałam tylko chłonęłam ten tekst. Kocham tę część całym sercem i nie mogę doczekać się kolejnej. Historia zdobyła moje serce, a autorka spełniła moje marzenie, bo „Książę Nissai” zawiera mój ulubiony wątek. Oczarowała mnie ta opowieść, a to dopiero początek. Polecam ją każdemu. Naprawdę warto to przeczytać.

Normal
mia819 03 lis 2016, 14:21

Z Twoimi opowiadaniami zetjnęłam się wcześniej, ale nie przemówiły do mnie wtedy. Teraz ściągnęłam fragment Księcia i blizn. Pokochałam oba fragmenty od razu i je wręcz pochłonęłam. Zamiast iść spać o ludzkiej porze, zasnęłam o 4, po przeczytaniu opowiadania. Smutek na mej twarzy po przeczytaniu "KONIEC CZĘŚCI I" olbrzyymi, ale cieszę się że do Świąt ma być kolejny tom. Uważam że i tak zbyt długo każesz nam czekać :(

Avatar_c579e116a7ae_64
psoty 19 lis 2016, 20:43

ultimatum, które i mnie zaskoczyło. aż się sama zdziwiłam! w tej książce pojawiło się coś czego u Silencio wcześniej nie było. mianowicie mimo wszystko brak tu tematyki fantasy w świecie, w którym bym się go spodziewała. no chyba, że coś mnie zaskoczy w dalszych częściach :) po wielokrotnym już przeczytaniu uważam ten tekst za świetny i całkowicie godny polecenia.

Language_sogeekinawesome_avengersageofultron_2_?1468502319
Black Bianca 23 lip 2018, 21:24

Niesamowita książka, tak samo jak Chaos i Astargot tej samej autorki. Po przeczytaniu 1 części od razu kupiłam 2 i 3. Historia wciągająca jak diabli, już widzę moje cierpienie i kaca książkowego gdy przeczytam też 4 i 5 część. Forma e-booka nie poprawia mojej sytuacji bo czytam nawet chodząc po domu i wykonując codzienne czynności. Gorąco polecam wielbicielom tematyki lgbt i nie tylko.