Beezar_komunika_tech_poste%cc%a8p

Cud wigilijnej nocy

Cud_w_wigilijn%c4%85_noc_kopia
dodany 21 gru 2018, 18:35 przez luana
ściągnij

Informacje o książce

  • Ocena: 5.0 na 5
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0

Kategoria

LGBT

O książce

Spotykając na swojej drodze piekło Tony i Jackson nie potrafili przejść przez nie wspólnie spierając się. Teraz żyją z dala od siebie bez iskierki nadziei na to, że kiedyś będą razem. Zbliżające się święta Bożego Narodzenia dają im jedyną szansę na to by wszystko naprawić.

Liczba stron

61

Komentarze

Normal
kaelamensha 22 gru 2018, 15:44

Boli mnie brak komentarzy, dopominacie się o teksty, dostajecie go za darmo mimo, że autorka z powodzeniem mogłaby zrobić go płatnym, a wam nawet nie chce się skomentować. Tekst z tamtego roku też Ja tylko skomentowałam, wstydźcie się!
Tekst niezwykle wzruszający, ale ma też w sobie sporo ciepła. Jego wyjątkowość polega na tym jaki temat porusza i w jak piękny sposób to wszystko nam, czytelnikom opowiedziałaś.
Dziękuję Luano za to, że chcesz się z nami dzielić tym co piszesz, to była niezapomniana i wspaniała lektura, nie raz wrócę do tego tekstu.

Normal
szczurka 22 gru 2018, 21:45

Dziękuję za tak wzruszający prezent. Historia jest cudowna. Polecam każdemu :)

Normal
Ewelina Brodzik 24 gru 2018, 20:37

Bardzo dziękuję za cudowną historię :) Cieszę się, że miłość i w tym przypadku zwyciężyła, a nasi bohaterowie pogodzili się. Była to smutna historia, ale bardzo życiowa, gdyż życie nie składa się z samego szczęścia, a także z cierpienia. Ta historia pokazuje, że zawsze można je zwalczyć jeśli się tylko wierzy :) Dziękuję za Twoją ciężką pracę :) Dziękuję za cudowny prezent :) Dużo weny :) Pozdrawiam :)

Normal
paulina 26 gru 2018, 19:29

Przez święta nie miałam za bardzo dostępu do internetu i dopiero teraz zauważyłam że dodałaś nam taki wspaniały prezent.
Właśnie przed chwilą skończyłam go czytać ten teks był dla mnie bardzo smutny wczułam się w emocje Ton'ego i pod koniec tekstu płakałam razem z nimi. Ta historia była piękna i smutna. Dziękuję za taki prezent i za to że udostępniłaś ten tekst za darmo .
Wiem że te życzenia są bardzo spóźnione ale mam nadzieję że spędziłaś Wesołe Święta.
Pozdrawiam :)

Avatar
luana 27 gru 2018, 09:35

Dziękuję za komentarze. :)
paulina, tak, spędziłam wesołe święta. Dziękuję. :)