Alfa

Oie_9aynf5upkr8q
dodany 02 kwi 2017, 20:26 przez pmorgenstern
ściągnij

Informacje o książce

  • Ocena: 5.0 na 5
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0
  • 5.0

Kategoria

Fantasy

O książce

Alfa dumy pum w Dowertown nie ma łatwego życia. Prowadząc jedną z najlepiej prosperujących kręgielni w mieście musi mądrze dzielić swój czas pomiędzy pracą a obowiązkami wobec swoich podopiecznych. Do tego jego życie jest umilane przez wtrącającą się w każdy jego aspekt matkę i siostrę, która upiera się zostać łowcą i pomóc bratu w poszukiwaniach zdziczałego zmiennego.
Właśnie… Zdziczały zmienny. Mordował niewinnych członków ras, był nieuchwytny, niesamowicie sprytny i z podziwu godną wytrwałością spędzał alfie sen z powiek.
Pewnego zimowego wieczora James Robbins zastanawiał się czy może być jeszcze gorzej niż do tej pory. Z całych sił pragnął wierzyć, że to już wszystko co mógł los mu przygotować i nie zaskoczy go niczym więcej. Nawet nie wiedział jak bardzo się mylił a przekonał o tym dopiero, gdy fortuna postawiła na jego drodze Sarę Smith, kobietę o niewyparzonym języku i o niesamowicie upartym charakterze.

Liczba stron

94

Komentarze

2rc5000a
wiki 06 kwi 2017, 09:44

A już miałam nadzieję, że to druga część braci nocy. Ale opowiadanie mi sie podobało. Lubię postać Sary i fajnie, że nie jest to historia napisana na trzysta stron. Fajna, krótka i zabawna. Ale domagam sie drugiej części braci! Pozdrawiam

Normal
Aleksandra Dragan 18 kwi 2017, 23:38

Uwielbiam historie o zmiennych, a ta historia bardzo przypadła mi do gustu. Czyta się szybko i przyjemnie, wątek morderstw trzyma w niepewności Alex, Dan i Chloe są po prostu genialni i chętnie poczytałabym o tych którzy ich usidlą (Alexa lubię najbardziej, przydałaby mu się silna kocica która by umiała dać mu w ucho xD). Jednak jak to przy chwaleniu literatury bywa, musi się pojawić w końcu "ale", i niestety moje "ale" jest duże:
ALE dlaczego to nie jest drugi tom Braciiiiii? Ja tak czekam i czekam, nareszcie coś dodałaś i byłam taka hepi, i brutalnie mnie zgasiłaś :(. Jak pisałam historia super, ale ja chcę braci! Muszę wiedzieć co z RxV?! I resztą też.
Czekam na twoje dalsze dzieła, PRZEDEWSZYSTKIM na Braci, ale i tak przeczytam wszystko.
Życzę duuuuużo weny!

15285048_1248621515181777_5183198433373331243_n
pmorgenstern 01 maj 2017, 15:48

Dziękuję za komentarze i cieszę się bardzo, że moje nowe ,,dziełko" ;) przypadło wam do gustu. To niesamowicie motywuje do pracy :)
Ach... no tak... PRZEPRASZAM, PRZEPRASZAM, PRZEPRASZAM że to nie bracia ale ta opowieść wymaga ode mnie dużo czasu i pracy a mam go ograniczoną ilość. Między pracą a domem staram się co i rusz pisać. To potrwa ponieważ nie chcę zrobić tego na chybcika. Jednak piszę i jak tylko skończę od razu oddam książkę w wasze ręce :)